משטחי דריכה ומניעת החלקה

מדרך-גומי-מחורר-צילום

משטח דריכה חלול

משמש בעיקר למטבחים מסעדות וברים. אורטופדי משפר את היציבה ומפחית כאבי גב. מאפשר זרימה חופשית של נוזלים מתחתיו מונע הצטברות של מים ושמן. קל לניקוי מגיע בצורת לוחות. מידות  עובי 12 מ"מ 18 מ"מ 22 מ"מ רוחב 100 ס"מ אורך 150 ס"מ צבעים  שחור

גומי-מחורץ

משטח גומי מחורץ 

 מגיע במידה של 200*300 מ"מ יוצר חיכוך וכך הסחורה לא זזה בחופשיות או נפגמת בזמן נסיעות. משמש גם לשטיחים במעליות  מאפיינים: הצד שמיועד להיות מונח על ריצפה מחוספס ולכן לא זז בקלות ניתן גם להדביקו בדבק מגע על גבי הריצפה למניעת תזוזה מוחלטת.

שטיח-גומי-מחורץ

משטח גומי מחורץ 

שימושי לרכבי מסע להעמסת סחורה יוצר חיכוך וכך הסחורה לא זזה בחופשיות או נפגמת בזמן נסיעות. משמש גם לשטיחים במעליות  מאפיינים: הצד שמיועד להיות מונח על ריצפה מחוספס ולכן לא זז בקלות ניתן גם להדביקו בדבק מגע על גבי הריצפה למניעת תזוזה מוחלטת.

שטיח-גומי-טבעות-תקריב

יריעת גומי טבעות

ידוע בשם גומי מעליות מיועד לתעשיה. שטיחים מונעי החלקה מיועד גם לשינוע.וגם למעברים ומסדרונות במפעלים. מאפיינים: הצד שמיועד להיות מונח על ריצפה מחוספס ולכן לא זז בקלות ניתן גם להדביקו בדבק מגע על גבי הרצפה למניעת תזוזה מוחלטת. מידות:  עובי בין 3 ל-5 מ"מ רוחב 1200 מ"מ אורך גליל 12 מטרים

קטגוריה בולם נפילה

אריחי גומי ממוחזר (בולמי נפילה)

אריחי גומי גרוס עשויים פתיתי גומי ממוחזרים המודבקים בעזרת פוליאוריתן. תוצרת כחול לבן ובעלי תו תקן ישראלי.  האריחים יוצרים משטח רך המספק יציבה נכונה ונוחה ובזאת מאפשר עמידה ממושכת.  ניתן להניח את אריחי הגומי על גבי כל ריצוף, משטח בטון או מצע מהודק. אריחי הגומי ניתנים להדבקה בעזרת פוליאוריתן.


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE