איגום מים למצבי חרום

15

איגום מים

פיתוח של המערכת חברת באביגום 7  יחד עם חברת quwater  .על פי תרחישי ייחוס שהוגדרו על ידי רשות המים (פגיעה במערכת המים כתוצאה מפגיעה עוינת או תקלות אחרות הגורמות לשיבושים בהספקת מים סדירה לתושבים) המבוססות על מכלים גמישים, מתקפלים ומפוזרים לנקודות פריסה בקלות יחסית. המוצרים מאופיינים בצריכת שטחי אחסון קטנים, ניתנים לתפעול בפשטות, מינימום עיסוק בתחזוקה בעת האחסנה, ניתנים לשימוש עם פתיחה, ללא תהליך טיהור כמקובל במכלי האיגום הנמצאים בשימוש היום. בנוסף תהליך החזרה לכשרות / אחסון ארוך טווח לאחר שימוש פשוט וקל.  ניוד קל ופשוט. הייחודיות של מוצרי החברה – ייצור במפעלים בישראל "כחול לבן" נושאים תו תקן ISO 9002, ועומדים בתקינה של ארגונים בטחונים, וכן אישור רשות המים . המכלים עומדים בסטנדרט :ASTMG- 154,UVA. אביזרים וצינורות גמישים ומחברים מהירים ללא צורך בהברגה ומאושרים לשימוש מי שתיה.

פריסת המערכת 2 קוב נעשית בצורה קלה ע"י מקסימום 2 אנשים ומוכנה לחלוקת מים לאזרחים באופן עצמאי ללא התערבות יתרה של הגורמים השונים .יתרונות של המערכת הקטנה היא באפשרות שלה להתקפל לתוך תא המטען של רכב .

אופן החלוקה מתבצע באמצעות  שקיות מטוהרות מוכנות מראש לכמות של 4 ליטר בכל שקית .כמו כן ישנה מערכת חירום לבתים או ארגונים של 200 ליטר

זהו סרטון הסברה על פריסת המערכת לאיגום מים אופן הפריסה ווההרכבה של כל החלקים כולל התפעול המיידי

זהו סרטון על תרגיל חירום של רשות המים עם הציוד של מערכת האיגום


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE